Telefonos időpontegyeztető munkatársat keresünk Tatabányán

Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Tatabánya
Bruttó 200 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2019. 05. 20.

Telefonos időpontegyeztető munkatárs

CÉLODUL tűzted ki:

  • magabiztosan akarsz hideg- és meleghívásokat indítani,
  • bátran fogsz beszélgetni leendő ügyfelekkel,
  • hasznos szakmai ismereteket szerzel a biztosítói piacon,
  • Te leszel a legjobb az érdeklődés felkeltésben,
  • 100%-ban bejelentett jövedelmet akarsz?

Feladatok

  • Sok-sok biztosítási szerződéskötés előkészítése Tanácsadóinknak!

Elvárások

  • középfokú végzettséged van (érettségi),
  • egy kis számítógéphasználat nem riaszt el,
  • talpraesetten kommunikálsz, vagy úgy gondolod hamar beletanulnál,
  • kész vagy olyan képességeket elsajátítani, aminek a magánéletben is nagy hasznát veheted,
  • rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal.

Előnyök

  • talpraesett vagy,
  • van értékesítői vénád,
  • gyorsan vág az eszed és szeretsz emberekkel kommunikálni,
  • már rendelkezel call centeres tapasztalattal,
  • a kitűzött céljaid el tudod érni!

Amit kínálunk

  • Garantáljuk, hogy az itt töltött idővel egyenes arányban fog fejlődni kommunikációs képességed, az értékesítés-technikád, a biztosítószakmai ismereteid és rövidesen csukott szemmel fogod kezelni a számítógépet is!
  • 6 órában kétműszakos rendben dolgozhatsz (8-14 és 14-20 óra között váltva), mert nekünk fontos, hogy a magánéleted és a munka között egyensúly legyen.
  • Anyagi biztonságot adunk, bejelentett munkabér + extra jutalék (az általad előkészített tárgyalásokon megkötött szerződések után).

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!