Kereskedelem, értékesítés

Junior Értékesítő munkatársat keresünk Tatabánya és környékén

Munkavégzés helye: Tatabánya és környéke
2019. 09. 09. 10:15

Értékesítő munkatársakat keresünk! (TATABÁNYA, közel a vasútállomáshoz!)

Rólunk:

  • Cégünk az Blurby Kft., egy nemzetközi startup.

FŐBB FELADATOK:

  • potenciális ügyfelek felkutatása,
  • a cég szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése telefonon, email-ben és személyesen,
  • hazai és nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartás.

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • rugalmasság, csapatszellem, önálló munkavégzés,
  • minőségorientált szemlélet.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • elektronikai piacon vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • folyékony német, spanyol vagy francia nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • érdekes és változatos munka egy jó hangulatú csapatban,
  • szakmai fejlődés,
  • versenyképes jövedelem,
  • önálló, feladatorientált munka.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tatabánya.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése