Vendéglátás

Állandó délutános munkalehetőség tatabányai szolárium stúdióba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tatabánya
Fizetés: Nettó 800 - 1000 / óra
2020. 08. 14. 09:00

Összeszokott csapatunkba keresünk fiatal,talpraesett,szorgalmas,pörgős munkavállalót.

Vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat és tatabányai lakhely előnyt jelent.

Az ideális jelölt nem riad meg a munkától,gyorsan, pontosan dolgozik,vendégközpontú a gondolkodása.

Kedves, mosolygós, környezetére és magára is igényes.

Vállalja az állandó hétköznap délután történő munkavégzést.(14-21ig)

Csak fényképes önéletrajzal lehetséges jelentkezni,emailben.

Telefonon nem adunk tájékoztatást.

További tájékoztatást a sikeres pályázónak nyújtunk.

Feladatok:

Vendégek kiszolgálása,napozási javaslattal való ellátása.

Gépek és az üzlet takarítása

Elvárások:

  • Vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • Tatabányai lakhely
  • Szoláriumban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Szoláriumozási lehetőség
  • Kedvezményes krém vásárlási lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése