Lejárt hirdetés

Víz- gáz- fűtésszerelő állás Tatabányán

Dialcont Kft.

Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye: Tatabánya

2020. 11. 05. 09:44

A Dialcont Kft. több mint 20 éve foglalkozik vízgépészeti tervezéssel, kivitelezéssel az ország egész területén és külföldön egyaránt.

A Dialcont kft vízgépészeti tevékenységetevékenysége során az alábbi föbb feladatokat látja el Magyarország több pontján: Komplett uszodák és fürdők tervezése, kivitelezése, szűrési technológiai tervezés és gyártás, látvány- és élményelemek tervezése és kivitelezése. Speciális uszodai egységek (vízi játszóterek, csúszdák, hullámmedencék) tervezése és kivitelezése.

Feladatok

  • vízgépészeti berendezések (forgatók, szivattyúk, élményelemek, tartályok) előkészítése, helyszíni szerelése, telepítése, vezetékek, szerelvények illesztése, ragasztása

Elvárások

  • víz-, gáz-, fűtésszerelő végzettség és/vagy gépszerelő végzettség
  • az ország különböző strand- és gyógyfürdőiben, változó projekthelyszíneken történik a munkavégzés, ezért elengedhetetlen az utazási hajlandóság
  • megbízhatóság
  • együttműködés/csapatmunka
  • szabálykövető magatartás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!