Raktáros - árukiszállító munkakörben álláslehetőség Tatabányán

Reparo Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Tatabánya

2022. 01. 13.

Tatabányai irodaszer üzletünk fiatalos csapatába, RAKTÁROS - ÁRUKISZÁLLÍTÓ munkakörbe, fiatalos kollégát keresünk.

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, ahol felmerülő kérdéseidre is szívesen válaszolunk.

Feladatok

  • raktárosi feladatok ellátása (áruátvétel, áruösszekészítés, árukiadás, ellenőrzés, raktár rendbentartása, rendszerének fenntartása)
  • összekészített áru kiszállítása Partnereink részére céges gépjárművel

Elvárások

  • munkájára igényes, rend- és rendszerszerető, lendületes, kedves munkatársat keresünk
  • B kategóriás jogosítvány szükséges

Előnyök

  • 3,5 tonnás tehergépjármű vezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • egyműszakos, heti 40 órás munkarend
  • heti 5 nap (hétfőtől péntekig)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott