Technológus kollégát keresünk Tatabánya és Oroszlány vonzáskörzetéből

Ipari olajhulladékok előkezelésével és hasznosításával foglalkozó oroszlányi üzemünkbe, folyamatos munkarendbe

Technológust

keresünk

Tatabánya / Oroszlány vonzáskörzetéből

Feladatok

  • Technológia üzemeltetése, gyártási folyamat felügyelete, a termelési feladatokban való aktív részvétel.
  • A termelésből eredő adminisztrációs feladatok végzése, készletnyilvántartás adatainak rögzítése, a termék minőség-ellenőrzése.
  • Gépek, eszközök folyamatos üzemeltetése, karban- és tisztántartása.

Elvárások

  • Műszaki szakirányú végzettség.
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód.
  • Együttműködő készség.
  • Magabiztos problémamegoldó készség.

Előnyök

  • Gépészeti ismeretek.
  • Géplakatos / csőszerelő / villanyszerelő tapasztalat.
  • Targonca vezető OKJ és 3324 vezetőüléses targoncakezelői jogosítvány.
  • Ipari olaj- és gáztüzelő-berendezés kezelő OKJ végzettség.

Amit kínálunk

  • Két műszakos, folyamatos munkarend.
  • Utazási költségtérítés.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Igényes munkakörnyezet.
  • Hosszútávon stabil, családbarát munkahely.
  • Jól összeszokott, összetartó csapat, családias légkör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott