Tatabányai Nemzeti Dohányboltba eladót keresünk

Talizmán Tabak Bt.
Tatabánya
Nettó 230 000 Ft - 320 000 Ft / Hónap
2022. 05. 13.

Az eladó feladata, nem csak a termék eladásából áll, hanem egyéb teendőkből is: bevételezések, online pénztárgép kezelése ( frissítések kezelése pl ), pénztárgép egyéb funkcióinak megismerése és azok alkalmazása.

Takarítási feladatok ellátása, jogszabályok betartása és betartatása.

Nemzeti Dohánybolt lévén,sokkal több jogszabálynak kell megfelelnünk, mint pl. egy kisboltnak..

Feladatok

  • Termékek eladása,pénztárgép és terminál kezelése,
  • online pénztárgép teljeskörű kezelésének megtanulása,
  • árusított termékek megismerése és megismertetése a vásárlókkal,
  • takarítási feladatok elvégzése,
  • bevételezések a pénztárgépbe,
  • áruátvétel,termékek rendelése,
  • idevágó jogszabályok ismerete és betartatása a vásárlókkal és saját magaddal szemben is,
  • képzéseken való részvétel.

Elvárások

  • Iskolai végzettség: elvégzett szakmunkásképző, szakiskola. kereskedelmi végzettség előny, de nem feltétel.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Tapasztalat előny, de ez sem feltétel.
  • Emberekkel és pénzzel dolgozunk, így odafigyelést és türelmet követel meg a munka.
  • A kedves,vidám természet előny.

Előnyök

  • Tapasztalat, kedvesség és talpraesettség előny.
  • És hát nyilván a munkabírás is, mert kereskedelemben dolgozunk, ahol gyakorta előfordulhat a túlóra

Amit kínálunk

  • Kezdőként is elfogadható fizetés, biztos munkahely ( covid alatt is nyitva voltunk,amit nem sok üzlet mondhat el magáról )
  • Külön juttatások nincsenek, inkább az elfogadható fizetést részesítjük előnybe, mivel a bérenkívüli juttatások pl a nyugdíjba nem számítanak bele.
  • Gyakori,a dohánygyárak által szervezett rendezvények.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!