Mérnök, műszaki, villamossági

Autószerelő kollégát keresünk tatabányai munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tatabánya
2016. 10. 31. 18:22

Tatabányai munkavégzésre keresünk autószerelő kollégát középfokú végzettséggel, 3-4 éves szakmai tapasztalattal!

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:

  • Gépjármű belsőtér építés.
  • Szerelési munkálatok.
  • Minimális/ alapfokú gépjármű villamossági munkák.
  • Lökhárító, külső karosszéria elemek igényes felszerelése.
  • Gépjármű diagnosztikai munkák.
  • Alapfokú műszeres beállítások.
  • Teljes körű felújítási munkálatok.

Egyéb követelmény:

  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor képesség csapatmunkára
  • Pontos, igényes, körültekintő munkaszemlélet.

Önéletrajzát a thr@t-hr.hu e-mail címre várjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése