Betanított, fizikai munka

Könnyű operátor munka Bicskén kiemelt bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bicske
Fizetés: Bruttó 240000 - 270000 / Óra
2017. 12. 05. 10:06

Jelentkezzen parterünk, a Vincotech Hungária Kft. (Bicske) saját állományába operátor munkakörbe!
Havi bruttó bér műszakpótlékokkal (túlóra nélkül!) kb. 240.000Ft + egyéb juttatások.

Feladatok:

  • összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
  • tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • alap számítógépkezelői ismeretek
  • jó látás (akár szemüveggel)
  • több műszak vállalása (8 órás műszakokkal, benne 35 perc munkaközi szünet)

Munkarend: 3 délelőtt (utána 32 óra pihenő) – 3 éjszaka – 2 szabadnap – 3 délután – 1 szabadnap

Részletek:

  • 200.000Ft bruttó kezdő alapbér
  • + 30% és 50% pótlékok
  • ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
  • nettó 24.000Ft készpénz cafateria a próbaidő letöltése után
  • cafeteria a próbaidő után évi br. 200.000Ft
  • étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
  • konditerem ingyenes használata a munkahely területén
  • tiszta és kellemes munkakörnyezet

(Nyilv. szám: FE/12/1532-2/2017.)
Naih-131190/2017.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése