Varrónő munkakörre keresünk munkatársat Tatabányán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tatabánya
Fizetés: Bruttó 173000 - 0 / Hónap
2018. 01. 25. 13:40

Varrónői munkakörre keresünk munkatársat!

Családi vállalkozásunk folyamatosan bővül csapatába keresünk megbízható varrónőt 4 vagy 6 vagy 8 órás munkaidőben.

Feladatok:
Ruhák varrása javítása:

  • ipari varrógép kezelése
  • zipzárcsere
  • szűkítés
  • felhajtás, stb.
  • Ipari hímzőgépek kezelése

Elvárások:

  • Varrodai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontosság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kezdő bruttó bér: 173.000 Ft
  • Jelenléti és teljesítményarányos bónusz
  • Folyamatos szakmai képzés

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal az info@clearsystem.eu email címen és a +36 70 341 87 13 -as telefonszámon lehet, majd egy személyes meghallgatásra kerül sor előre egyeztetett időpontban.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése