Kábelszerelő álláslehetőség két műszakban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tatabánya
2018. 01. 30. 13:58

Tatabányai partnerünk részére keresünk új munkatársakat kábelszerelő munkakörbe

Feladatok: Kábelek dokumentáció alapján történő gyártása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Két műszak vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Kitartás, rugalmasság, felelősségvállalás
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • Tiszta, világos, csendes munkakörnyezet
  • Biztonságos munkahely

Jelentkezni a 0680/ 315 096 -os telefonszámon lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése