Irodai adminisztrátor munka azonnali kezdéssel Tatabányán

Lakógép Kft.
Tatabánya
2019. 03. 18.

Egy magyar építőipari vállalkozás keres határozott időtartamra (kb. 11 hónap) teljes munkaidőben Adminisztrátor pozícióra jelöltet, azonnali munkakezdéssel.

A szakmai önéletrajzokat a "Jelenetkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • nyilvántartások vezetése, gépírási feladatok, elektronikus levelezések lebonyolítása
  • levelek iktatása és postázása, jegyzőkönyv vezetése
  • dokumentációk kezelése, archiválása
  • alvállalkozók, partnerek fogadása
  • az építkezéssel kapcsolatos egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel)
  • precíz munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatal, motivált, nemzetközi csapat
  • tanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott