Tatabányai székhelyű villamosipari céghez keresünk villanyszerelő kollégákat

Tatabányai székhelyű, 25 éves , stabil múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú, víztechnológiában érdekelt villamosipari cég keres villanyszerelő kollégákat.

Cégünk egyedi megoldásokat nyújt a vízkezelés villamos kiszolgálásában partnereink részére.

Feladatok

Feladatok:

  • Gyártási rajzok alapján egyedi villamos berendezések szerelése,
  • A legyártott villamos berendezések helyszíni telepítése és beüzemelése,
  • PLC vezérlésű működtető szekrények gyártása, tesztelése.

Elvárások

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettség

Előnyök

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Éves bónusz,
  • Korszerű eszközpark, tiszta munkakörnyezet,
  • Családias légkör,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (szakmai tanfolyamok finanszírozása)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!