Tehergépjármű szerelő és szervízvezető állás szomódi telephelyünkön

BAR-NUL Kft.

Nettó 300 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 07. 05.

Jól felszerelt, modern műhelyünkbe keresünk szervízvezető és tehergépjármű szerelő kollégákat, szomódi telephelyünkre.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben a következő szakmai tapasztalatok közül valamelyikkel (vagy hasonlóval) rendelkezel:

  • Tehergépjármű, mezőgazdasági gép vagy munkagép javítás
  • Autóvillamosság
  • Tehergépjármű vagy munkagép gumiszerelés

Pályakezdők jelentkezésére is számítunk!

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • +3620/ 40 372 03

Feladatok

  • Szerelői feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • Gépjárművek javítása
  • Gépjárművek időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • Gumiszerelés, centírozás
  • Felmerülő problémák, hibák észrevétele, feltárása
  • Szükséges alkatrészek igényének jelzése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Autószerelői szakképesítés
  • Önálló,felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Fizikai teherbírás
  • Több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, tapasztalattól függően akár havi nettó 400.000 Ft felett
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Stabil céges háttér, magyar cégnél
  • Kulturált, modern munkakörnyezet, családias légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott