Fő állásban keresünk szoláriumkezelő/pultos/takarító munkakörben

Nagy forgalmú stúdióinkba keresünk lehetőleg tatabányai(vagy a bejárást megoldani tudó) fiatal,mosolygós lányt.

Téged keresünk,ha a következő feltételeknek megfelelsz:

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni,tudod hogy milyen a vendégközpontú gondolkodás
  • Vendéglátós vagy kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel
  • Tatabányai vagy,/vagy meg tudod oldani a bejárást.(reggel pontosan érkezni,este pedig a hazajutni)
  • Nem esik nehezedre dolgozni,lelkesen tudnál csapatunk tagja lenni
  • Terhelhető vagy,nem jelent gondot az egész napos beosztás,a sok géptakarítás és ha hétvégén kell jönni
  • Mind magadra,mind környezetedre igényes vagy,szereted a tisztaságot,a rendet,és ezért teszel is
  • Kommunikáció nem jelent gondot,akár idegenekkel is el tudsz beszélgetni
  • Mosolygós vagy,pozitív életszemléletű
  • Talpraesett vagy,jó probléma megoldás jellemez
  • Ha azt érzed hogy munkáddal és jelenléteddel hozzá tudsz tenni ahhoz,hogy stúdióink továbbra is a sikeres kategóriába tartozhasson.
  • Tudsz csapatban és egyedül is dolgozni.
  • Nem jelent gondot a pénztárgép kezelése és a stand készítése
  • Nem dohányzol/vagy nem jelent gondot egész napot e nélkül eltölteni
  • Nem használsz kábítószert/tudatmódosító szereket,és nincs mozgásszervi betegséged
  • Már nem jársz iskolába/estibe sem
  • Gyermektelen vagy, és 18-27 év közötti

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Szakmailag tökéletes kiszolgálása/tájékoztatása
  • Kassza kezelése,anyagi felelősségvállalással
  • Gépek fertőtlenítése
  • Kabinok és az üzlet folyamatos tisztántartása
  • Vendégekkel való kommunikáció

Elvárások

  • Akarj és tudj is dolgozni
  • Vendéglátós vagy kereskedelmi tapasztalat (ez alatt nem árufeltöltést értünk)Szeretnénk ha lenne tapasztalatod a vendégek kiszolgálásában
  • Pozitívan gondolkozz
  • Tudj csapatban is dolgozni
  • Tisztaság,igényesség,
  • Kérlek legyél rugalmas,mi is viszonozzuk
  • Fényképes önéletrajzot kérünk. E nélkül a jelentkezés érvénytelen

Előnyök

  • Szoláriumban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy sikeres csapat tagja lehetsz
  • Fő állásban,bejelentve dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet nyújtunk
  • Ingyen szolizhatsz
  • Kedvezményesen vásárolhatsz kozmetikumokat
  • Forgalom utáni részesedés
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmasak vagyunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!