Social media marketing állás Tatabányán

Ai Production Kft.

2019. 08. 26.

ELENTKEZZ HOZZÁNK MARKETINGESNEK! (TATABÁNYA, közel a vasútállomáshoz!)

Rólunk:

Cégünk az AI Production Ltd., egy nemzetközi startup.

FELADATAID LESZNEK:

  • Marketing kampányok kitalálásában való részvétel,
  • Influenszerekkel való kapcsolattartás,
  • Google AdWords advertising,
  • Facebook / Instagram és egyéb social media oldalak kezelése, Post Boost és nyereményjátékok lebonyolítása,
  • Social media tartalomgyártás,
  • ·Cikkek megírása,
  • Fotózás irányításában való segítségnyújtás.

JELENTKEZZ, HA:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel,
  • Proaktív vagy és elkötelezett a munkád iránt,
  • „Can do” attitűddel rendelkezel,
  • Nem esik nehezedre hosszabb szövegek megírása,
  • Kreatív vagy.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Jártas vagy az Adobe Illustrator, vagy Photoshop programok kezelésében.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy növekedő csapat és egy jól ismert márka tagja lehetsz,
  • Sokszínű feladatköröd lesz,
  • Lehetőséget kapsz, hogy beleszólj a Blurby termékeinek a fejlesztésébe.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdő / friss diplomás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tatabánya.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott