Junior villamosmérnök állás Tatabányán

Blurby Kft.
Tatabánya
2020. 01. 14.

Tatabányai nemzetközi startup lelkes, innovatív szemléletű villamosmérnökök jelentkezését várja elektromos kerékpárok fejlesztésében és gyártásában való részvételhez.

Termék weboldalahttps://www.blurbybike.com/

Munkavégzés helye: Tatabánya (közel az alsógallai vasútállomáshoz)

Feladatok

  • Elektromos rendszer hatékony üzemeltetése, karbantartása,
  • Javítások, karbantartások tervezése, irányítása,
  • Részvétel beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban.

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Eredményorientált, innovatív szemlélet
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Folyamatban lévő, vagy befejezett felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Bejárási támogatás (S10-es, S12-es vonalakon)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!