Irodavezető munka Tatabányán azonnali kezdéssel

Lakógép Kft.

2020. 05. 20.

Egy magyar építőipari vállalkozás, a Lakógép Kft. keres teljes munkaidőben irodavezető pozícióra jelöltet, azonnali munkakezdéssel, Tatabányára.

Feladatok

  • a projektvezető és az építésvezető munkájának napi támogatása
  • nyilvántartások vezetése, gépírási feladatok, elektronikus levelezések lebonyolítása
  • levelek iktatása és postázása, jegyzőkönyv vezetése
  • dokumentációk kezelése, archiválása
  • alvállalkozók, partnerek fogadása
  • az építkezéssel kapcsolatos egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel)
  • precíz munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatal, motivált csapat
  • tanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!