Egészségügy, gyógyszeripar

Szakápoló kollégákat keresünk Tatabányán

Munkavégzés helye: Tatabánya
Fizetés: Nettó 1600 - 1800 / óra
2020. 07. 10. 14:33

Kedves leendő Szakápoló Kollégánk, új munkatársakat keresünk, lehet pont Téged!

Kórházi osztályokra Tatabányán (kardiológia, onkológia, hematológia, belgyógyászat, tüdőgyógyászat és sebészet) keresünk teljes vagy részmunkaidős munkavégzéssel szakápolókat.

Alapfeltételek:

  • érvényes egészségügyi alkalmassági (amennyiben nincs, vagy lejárt, ebben segítünk).
  • szakirányú OKJ 54, OKJ 55 ápoló
  • érvényes tagsági ( kék kártya )

Amit nyújtunk:

  • rugalmas műszakbeosztás
  • üzemorvos lehetőség
  • fizetés 1600-1800Ft/nettó/óra között
  • szállás lehetőség kedvezményes áron
  • féléves hűségpénz teljesítménnyel arányosan

Munkakörrel kapcsolatos egyéb információk:

  • műszakok beosztása 05.45 - 18.00 és 17.45-06.00 között

Ti Értük, Mi Értetek!

Jelentkezést messengeren vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Adott osztálynak megfelelő szakápolói feladatok elvégzése

Elvárások:

Előnyök:

  •  több éves munkatapasztalat
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése