Kútkezelő,shop eladó feladatok ellátására kollégát keresünk Oroszlány,Tata és tatabányai telephelyre

Bogár Petrol Kft.
Tatabánya
Bruttó 260 000 Ft / hónap
2020. 07. 21.

Most csatlakozhatsz a Shell dinamikus és professzionális csapatához.

Ha jól kommunikálsz,pozitív a hozzáállásod,tudsz és szeretsz is vásárlókkal foglalkozni,akkor pont Rád van szükségünk!

Kútkezelő,-shop eladó munkatársakat  keresünk oroszlányi, tatai és tatabányai telephelyekre.

Feladatok

  • Téged keresünk erre a pozícióra,ha megbízható,gyors és ügyes vagy a fizetési tranzakciók lebonyolításában,a termékek és promóciók ajánlásában,árufeltöltésben és tisztán tudod tartani a shopot.
  • Ha alkalmasnak érzed maga a kültéri munkára egész éven át,és elkötelezett vagy a magas szinvonalú vevőkiszolgálás iránt.
  • Feladatod az üzemanyagok, kenőanyagok értékesítese.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Fix havi fizetés és borravaló
  • 8 vagy 12 órás munkarend
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Üzemanyag vásárlási kedvezmény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!