Mezőgazdasági gépalkatrész manager kollégát keresünk Bábolnán

AGROÁZIS-MON Kft.
Bábolna
Bruttó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 09. 24.

Mezőgazasági munkagépek forgalmazásával foglalakozó vállakozás Bábolnára keres alkatrész ellátáshoz szükséges értékesítő, gazdálkodó, logisztikus munkatársat.

Feladatok

  • Mezőgazdasági geépek alkatrészeinek rendelése, értékesítése, napi kapcsolat tartás vevőkkel, szállítókkal és a raktárral.
  • Készletek kezelése, ajánlatok készítése rendelések összeállítása, szállítók és vevők részére.
  • Nyilvántartás kezelése, leltározás, szükség esetén postai csomagok összeállítása, MPL anyagok fogadása és feladása.

Elvárások

  • Jó kommunikáció, műszaki alapismeretek és érdeklődés, stessztűrés és konfliktus kezelés, műszaki előképzettség

Előnyök

  • Angol nyelvtudás, hasonló területen szerzett tapasztalat, mezőgazdasági gépek műszaki ismerete, Bábolna környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Teljesítmány arányos jövedelem, folyamatos képzés, tanulmányok támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott