Shop értékesítési munkatárs/eladó kollégát keresünk tatabányai és tatai töltőállomásra

Bogár Petrol Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Tatabánya és környéke

Bruttó 260000 / hónap
2020. 10. 09. 12:38

Csapatunk bővítéséhez keresünk kollégákat tatai és tatabányai töltőállomásra.

Ha jól kommunikálsz,pozitív a hozzáállásod,tudsz és szeretsz is vásárlókkal foglalkozni,akkor pont Rád van szükségünk!

Amennyiben szeretnéd megismerni a további részleteket,várjuk az önéletrajzodat.

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása
  • pénztárgép kezelése
  • érkező áruk fogadása,átvétele,kezelése
  • munkakörnyezet rendezettségének megőrzése
  • kávé,hotdog,grillcsirke készítése

Elvárások

  • alap-vagy középfokú végzettség
  • alapvető kommunikációs készség
  • lelkesedés,motíváció,megbízhatóság
  • pozitív személyiség

Előnyök

  • Vendéglátói tapasztalat

Amit kínálunk

  • fix bér,bejelentett munkaviszony
  • fizetett betanítási idő
  • tankolási kedvezmény
  • jutalom
  • munkaruha