Toborzási munkatársat keresünk szerb nyelvtudással

Évente gépkocsivezetők százainak segítünk állást találni Magyarországon és külföldön egyaránt. Hogyan? A jövőre koncentráló innovatív munkaerő-megoldások fejlesztésével, gépkocsivezetőink és ügyfeleink támogatásával és a kollégáink számára inspiráló és fiatalos környzettel. Újítók, karrierépítők vagyunk. Olyan kollégákat keresünk, akik osztoznak szenvedélyünkben. Csatlakozz hozzánk te is az alábbi pozícióba:

Toborzási és kiválasztási tanácsadó

Feladatok

Amik a feladataid lesznek:

  • toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű lebonyolítása
  • belső és külső adatbázisok szűrése, jelöltek felkutatása
  • jelöltek kontaktálása, interjúztatása, pályáztatása
  • hirdetéseink és social média felületeink kezelése
  • ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás (magyar és angol nyelven)
  • kapcsolattartás az új és meglévő munkavállalókkal

Elvárások

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • szerb nyelvtudás ( emellett angol és/vagy német nyelvtudás előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • toborzásban szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • pozitív, proaktív, pörgős személyiség
  • monotonitástűrés
  • Ms. Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk

  • Színes, változatos, izgalmas projektekben vehetsz részt
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Támogató légkör
  • Szakmai fejlődés
  • Céges telefon és laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!