Pátyra keresünk operátort, akár azonnali munkakezdéssel

BYD Smart Device Hungary Kft.
Páty
Bruttó 270 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 06. 08.

Azonnali kezdéssel operátorokat keresünk Pátyra.

Feladatok

  • csomagolás
  • összeszerelés
  • előkészítés

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • Munkaidő: három műszak hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), hétvége szabad
  • Céges buszjárat a következő útvonalon közlekedik:
  • Budapest / Köki-Könyves K krt. Közvágóhíd, Déli pályaudvar, Sasadi út
  • Tatabánya-Bajcsy Zs.-Kórház-Kisteco-Hanzi söröző-Kodály Iskola-Lidl-Vértanúk tere
  • Tatabánya-Interspar-Vértes Center-Táncsics-Baross köz
  • Gépjármű esetén bejárás támogatás!
  • Bérezés pozíciótól függően: bruttó 234 600 Ft + műszakpótlék + 15 190 Ft bónusz havonta + 20 000 Ft cafeteria + bejárás támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott