Állandó délutános munkakörben álláslehetőség Tatabányán

Cselédes Zoltánné Egyéni vállalkozó
Tatabánya
Nettó 1.000 Ft - 800 Ft / Óra
2021. 06. 16.

Összeszokott csapatunkba keresünk fiatal,talpraesett,szorgalmas,pörgős munkavállalót.

Vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat és tatabányai lakhely előnyt jelent.

Az ideális jelölt nem riad meg a munkától,gyorsan, pontosan dolgozik,vendégközpontú a gondolkodása.

Kedves, mosolygós, környezetére és magára is igényes.

Vállalja az ÁLLANDÓ  DÉLUTÁN történő munkavégzést a Gál Istváni stúdiónkban.13-21ig)

Csak fényképes önéletrajzal lehetséges jelentkezni,emailben.

Telefonon NEM adunk tájékoztatást.

További tájékoztatást CSAK a sikeres pályázónak nyújtunk.

Feladatok

-Betanulási időszakban a gépek és az üzlet maximális tisztántartása

-Későbbiekben vendégek kiszolgálasa,napozási tervvel való ellátása,szolárium kozmetikum ajánlása

Elvárások

Vendégközpontú gondolkodás,a tisztaság érdekében maximálisan precíz munkavégzés

Átgondolva vállalja az állandó délután történő munkavégzést

Csapatban való jó munkavégzés

Lelkesedés

Ápolt,tiszta öltözet,kedves,mosolygós megjelenés

Mozgásszervi betegségektől mentes  dolgozót keresünk.

Előnyök

Szoláriumban szerzett tapasztalat

kereskedelmi/vendéglátós tapasztalat

tatabányai lakhely

Amit kínálunk

-Bejelentett állás

-kedvezményes kozmetikum vásárlási lehetőség

-ingyenes szoláriumozási lehetőség

versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!