Műszaki koordinátor / üzletágfelelős álláslehetőség Tatabányán

Teraszfedések, raktársátrak és könnyűszerkezetes csarnokok értékesítésével, kivitelezésével és szaktanácsadással foglalkozó cégként, tatabányai bemutató termünkbe gyakorlott, önállóan dolgozni tudó, műszaki gyakorlattal rendelkező műszaki koordinátort / műszaki előkészítő munkatársat keresünk.

Feladatok

  • projektkoordináció és terepmunka támogatása a Kivitelezés vezetőjével együttműködve,
  • projekthez szükséges beszerzési, szervezési feladatok elvégzése,
  • projekt kivitelezéséhez szükséges információk folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
  • kommunikáció a partnerekkel,
  • projektek ütemezése,
  • folyamatos együttműködés a beszállító partnerekkel és az értékesítéssel, előkészítéssel,
  • projekthez tartozó dokumentációk naprakészen tartása,
  • projektköltségek nyomon követése, dokumentálása, prezentálása,
  • projekt és keretszerződések betartásának figyelése,
  • napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerünkben

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (műszaki képzettség előny),
  • problémamegoldó, ügyfélcentrikus, kommunikatív, magabiztos személyiség,
  • jó szervezőképesség,
  • német és/vagy angol nyelvtudás főként szóban (nyelvvizsga nem feltétel),
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Műszaki területen, projektek koordinálásában szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszútávon kiszámítható, motiváló alapbért és teljesítménytől függő jutalékot,
  • szakmai képzéseket,
  • támogató munkahelyet és szuper embereket

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!