Könyvelő állás Esztergomban

ABIZA Kft.
Esztergom
2022. 01. 29.

Könyvelőt keresünk esztergomi munkavégzéssel. Egy pici könyvelő iroda vagyunk összesen 3 fővel, családias hangulat, rugalmas munkaidő, távmunka lehetőség.

Ha teljeskörűen könyveltél már egy céget, képes vagy egy mérleg összeállítására vagy egy elhatárolás megképzésére, köztünk a helyed.

Az ügyfeleink jó, megbízható cégek, többségük már min 5-10 éve velünk vannak, igyekszünk átlátható, igényes munkát kiadni a kezünkből.

Nincs multi hangulat, viszont tisztességes fizetést kínálunk.

Angol nyelvtudás és excelben való profi jártasság előny.

Feladatok

  • Több vállalkozásban számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
  • A könyvelésre kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
  • Adatszolgáltatás a hatóságok felé (bevallások és egyéb adatszolgáltatások elkészítése és beküldése)
  • Különböző ügyfél és belső kimutatások elkészítése
  • Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredménykimutatás, kiegészítő melléklet)
  • Ügyfelek tájékoztatása az adott vállalkozást érintő, könyveléssel, adózással összefüggő törvényi változásokról
  • Felhívni a figyelmet, ha az adott ügyfél működésében szabálytalanságot, törvénytelenséget tapasztal
  • Esetlegesen bérszámfejtés

Elvárások

  • Min 5 éves könyvelői tapasztalat
  • Excel ismeret, magabiztos használat

Előnyök

  • RLB könyvelő program ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Távmunka lehetőség (home office)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!