Tatabányai szoláriumban pultos álláslehetőség

Keressük csapatunk új tagját:

Ápolt, kellemes megjelenésű,

életvidám, mosolygós, pozitív gondolkodású

dolgozni tudó, és akaró lányt, vagy akár fiút keresünk.

A stúdió nagy forgalma miatt,bírni és szeretni kell a pörgést,a gyors kiszolgálást,takarítást,az ezzel járó fizikai terhelést tudni kell vállalni

Szakmai továbbképzések hibátlan elvégzése

A beosztás tartalmaz egész napokat és hétvégi munkanapokat is,mérlegeld amikor jelentkezel,hogy ez ne jelentsen problémát,hiszen csak a munkaszüneti napokon vagyunk zárva.

Feladatok

  • A stúdióba érkező vendégek szakszerű és kedves kiszolgálása,napozási tanácsokkal való ellátása,szolárium kozmetikum ajánlása.
  • A pénztárgép és terminál  kezelése,hibátlan kézpénzes visszaadás.
  • A gépek hibátlan takarítása
  • Az üzlet rendszeres takarítása modern eszközökkel
  • Vendégek kiszolgálása,üzlet és a gépek maximális tisztán tartartása.
  • Szakmai tudnivalók gyors,hibátlan elsajátítása
  • Krémek maximális ismerete
  • Gép nélküli pénzvisszaadás ismerete

Elvárások

  • Kereskedelmi/vendéglátós esetleg szoláriumban szerzett tapasztalat.
  • Igényes,ápolt megjelenés
  • Jó kommunkikációs képesség,pozitív szemlélet/gondolkozás
  • Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehet emailben.
  • További tájékoztatást az interjúra behívottak kapnak.

Előnyök

  • Szoláriumban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tatabányai lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett főállás
  • Ingyenes szoláriumozási lehetőség
  • Forgalom utáni juttatás
  • Munkaszüneti napok valós szabadsága

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!