Audiológus pozícióba munkatársat keresünk

Audiológus

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég keres komáromi üzletébe munkatársat, 8 órás munkarendbe.

Feladatok

  • Hallásgondozási feladatok elvégzése
  • Egyéni megoldások ajánlása
  • Készülékek személyre szabása
  • Üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • Adminisztráció vezetése

Elvárások

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel (GYSE; KEFA; Klinikai elektrofiziológiai;, audiológus asszisztens és hallásakusztikus OKJ);
  • Egészségügyi területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • Nyitott vagy a munkáltató által kínált szakirányú végzettség megszerzésére;
  • Kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • Nagyfokú empátiával rendelkezel;akkor jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk

  • nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • motiváló juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Komárom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott