Bolti eladó és pénztáros állás Nagymaroson

GépDepo.hu Kft.
Nagymaros
Nettó 295 000 Ft - 330 000 Ft / Hónap
2023. 08. 18.

Egy vállalat csak olyan mértékben lehet sikeres, mint a mögötte álló emberek, ezért keressük a legjobb PÉNZTÁROS ÉS BOLTI ELADÓ MUNKATÁRSAT, bővülő csapatunkba. Kisgép és szerszám értékesítési piacon, több mint 10 éve sikeresen működünk. Büszkék vagyunk arra, hogy Makita partnerként és szervizpartnerként széles választékkal, gyorsan és szakszerűen tudjuk kiszolgálni vásárlóinkat. Számunkra fontos, hogy elégedett ügyfeleink legyenek, erről három szaküzlet és webshopunk gondoskodik.

Feladatok

  • Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tanácsadás
  • Rendelések kezelése, komissiózása
  • Beérkező áru tételes átvétele, bevételezése
  • Pénztár kezelése az értékesítési folyamatban
  • Árufeltöltés és a bolt rendezett képének, megjelenésének biztosítása
  • Részvétel az időszakos leltárban

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség
  • 1-2 év kereskedelmi tapasztalat

Előnyök

  • Elektromos és egyéb kéziszerszámok területén szerzett ismeretek vagy a barkácsolás, építőipari gépek iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, + cafeteria
  • Lendületes csapat
  • Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  • Színvonalas és kellemes munkakörnyezet ( teakonyha, modern boltberendezés)
  • Családias cégvezetés
  • Általános munkarend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!