Webszerkesztő/webshop koordinátor állás Nagymaroson

GépDepo.hu Kft.
Nagymaros
Nettó 350 000 Ft - 390 000 Ft / Hónap
2023. 08. 18.

Egy vállalat csak olyan mértékben lehet sikeres, mint a mögötte álló emberek, ezért keressük a legjobb WEBSZERKESZTŐ / WEBSHOP KOORDINÁTOR munkatársat, bővülő csapatunkba. Kisgép és szerszám értékesítési piacon, több mint 10 éve sikeresen működünk. Büszkék vagyunk arra, hogy Makita partnerként és szervizpartnerként széles választékkal, gyorsan és szakszerűen tudjuk kiszolgálni vásárlóinkat. Számunkra fontos, hogy elégedett ügyfeleink legyenek, erről három szaküzlet és webshopunk gondoskodik.

Feladatok

  • webes adatállományok kezelése,
  • adatok szerkesztése, javítása, ellenőrzése,
  • képi anyagok grafikai szerkesztése és feltöltése,
  • reklámok, akciók, aktivitások követése, karbantartása

Elvárások

  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • 1-2 éves szakmai múlt, azonos szakirányban vagy hasonló környezetben szerzett tapasztalattal.
  • grafikai programok és Excel kiváló ismerete,
  • HTML ismerete,
  • precizitás és pontosság, határidők betartása,

Előnyök

  • gyors tanulási képesség és kreatív szemlélet,
  • szerszám, elektromos kéziszerszám és kerti gép ismeret
  • vagy erőteljes érdeklődés a barkács termékek és ipari szerszámok iránt, online platformok értékesítési koncepciója és megoldásai iránt

Amit kínálunk

  • külön munkaállomás és irodai környezet
  • színvonalas, barátságos, nyugodt munkakörülmények, lendületes csapat
  • versenyképes jövedelem, valamint cafetéria,
  • teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszony
  • folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • családias cégvezetés
  • általános munkarend

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!