Környei ipari parkba takarító kollégákat keresünk

Az Integrál Plussz FM Kft. környei ipari parkba keres gyógyszeripari területre takarító kollégákat az alábbi munkakörben:

  • Udvaros takarító

Állandó reggeli (6:00-14:00), vagy állandó délutáni (14:00-22:00) műszakban.

  • Tisztateres takarító folyamatos munkarendbe, 3 műszakos munkarendben

reggeli: 6:00-14:00-ig, vagy délutáni: 14:00 22:00-ig, vagy éjszakai: 22:00-06:00-ig műszakban.

  • Ügyeletes takarító

délutáni: 14:00-22:00-ig, vagy éjszakai 22:00-06-ig, vagy hétvégi 24 órás műszakban.

Elvárás:

  • Megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés, időpontok szigorú figyelembevétele és betartása, a Megrendelő által előírt gyártásra vonatkozó szabályok betartása (smink, ékszer, műköröm, körömlakk viselésének mellőzése munka és - védőruha viselése).
  • Hétvégi munkavégzés, csapatban történő munkavégzés.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Biztos vállalati háttér egy dinamikusan fejlődő csapatban. Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Környe, Ipari park

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva..

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!