Karbantartó - ipari takarító állás Tatabányán

Virág Béla György Egyéni vállalkozó
Tatabánya
Nettó 1 500 Ft - 2 200 Ft / Óra
2021. 08. 09.

Azonnali kezdéssel felveszünk ipari takarítási és karbantartási munkakörbe férfi munkavállalókat Tatabányai munkahelyre! Alkalmi jellegű munkavégzés, ami általában hétvégeken történik ezért másodállásban, főfoglalkozású munkahely mellett is végezhető! Műszaki és karbantartási területen szerzett gyakorlattal előnyben, de várjuk egyéb munkakörben dolgozók jelentkezését is!

Kiajánlott munkabér: nettó 1500 - 2200 Ft az elvégzendő feldattól függően! (Ezt kézhez kapod)  Kifizetés a munkák végeztével azonnal!

Feladatok

  • kissebb karbantartások elvégzése,
  • termelő gépek tisztítása,
  • gépek környékének a takarítása,

Elvárások

  • Megbízható őnálló munkavégzés!

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 1500 - 2200 Ft (Ezt kézhez kapod) Kifizetés a munkák végeztével azonnal!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott