Mérlegképes könyvelőt keresünk piliscsabai telephelyünkre

Az EuroKnife Bt. az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata.

Piliscsabai telephelyünkre keresünk munkatársat könyvelői munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Számlázás, CMR kitöltés
  • Pénztár kezelés, könyvelés, főkönyvbe való feladás
  • Banki utalás
  • Beléptető rendszer kezelés
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok (iktatás, lefűzés, másolás stb.)
  • Könyvvizsgálók, főkönyvelő munkájának segítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelés területén szerzett minimum hároméves tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Bérszámfejtés és TB ügyintéző végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés, 13. havi bér
  • Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!