Donortermi asszisztens állás szúrási tapasztalattal, Esztergomban

Gran Plazma Kft.
Esztergom
2024. 03. 10.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat esztergomi csapatának tagja lenni?

HAMAROSAN NYÍLÓ exkluzív plazma centrumunkba keresünk EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok

  • Tájékoztatod a plazmadonorokat a plazmaadás folyamatáról, az ehhez kapcsolódó tudnivalókról,
  • alkalmasítás esetén elvégzed a vénakontrollt és az előírás szerinti vérvételt,
  • felszereled az egyszerhasználatos kellékeket a ferezisgépre, biztosítod a ferezishez szükséges egyéb anyagokat,
  • a vénabiztosítást követően önállóan elvégzed a plazmaferezist.

Elvárások

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítéssel rendelkezel (OKJ 54-55),
  • van szakdolgozói kamarai tagságod és érvényes működési engedélyed,
  • többéves tapasztalattal bírsz vénabiztosítás terén,
  • kimagasló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed,
  • precíz és pontos vagy a munkavégzés során,
  • jó a monotonitástűrésed,
  • nem okoz problémát számodra a hétvégi munkavégzés

Előnyök

  • Rendelkezel plazmaferezisben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést,
  • kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk,
  • biztosítjuk számodra a feladataid megfelelő ellátásához szükséges oktatásokat.
  • rugalmas munkarend, akár napi 12 óra, több szabadnappal
  • kimagasló jövedelem, béren felüli juttatások, munkába járási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!