Kereskedelem, értékesítés

Mezőgazdasági gépalkatrész manager kollégát keresünk Bábolnán

Munkavégzés helye: Bábolna
Fizetés: Bruttó 200000 - 250000 / hónap
2020. 09. 24. 15:18

Mezőgazasági munkagépek forgalmazásával foglalakozó vállakozás Bábolnára keres alkatrész ellátáshoz szükséges értékesítő, gazdálkodó, logisztikus munkatársat.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági geépek alkatrészeinek rendelése, értékesítése, napi kapcsolat tartás vevőkkel, szállítókkal és a raktárral.
  • Készletek kezelése, ajánlatok készítése rendelések összeállítása, szállítók és vevők részére.
  • Nyilvántartás kezelése, leltározás, szükség esetén postai csomagok összeállítása, MPL anyagok fogadása és feladása.

Elvárások:

  • Jó kommunikáció, műszaki alapismeretek és érdeklődés, stessztűrés és konfliktus kezelés, műszaki előképzettség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás, hasonló területen szerzett tapasztalat, mezőgazdasági gépek műszaki ismerete, Bábolna környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Teljesítmány arányos jövedelem, folyamatos képzés, tanulmányok támogatása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése