Mérnök, műszaki, villamossági

K+F Terméktervező mérnök gyakornok állás Oroszlányba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Oroszlány
2016. 09. 19. 18:20

Feladatok:

  • 1. Termék dokumentáció karbantartása, CAD adatbázis (EPDM) adminisztráció.
  • 2. Meglévő termékek 3D modelljeinek illetve rajzainak frissítése, újak készítése.
  • 3. Tervező mérnökök munkájának támogatása
  • 4. Technológia fejlesztő csapat munkájának támogatása, kísérleti műhely munkájában részvétel (új gépek berendezések beüzemelése, prototípus készítés, mérések, gyártás technológia fejlesztés)

Követelmények:

  • 1. Gépészmérnöki egyetemi/főiskolai hallgató, preferáltan végzős
  • 2. Kitűnő 3D tervezési készség, jártasság valamelyik CAD szoftware-ben (SolidWorks előny)
  • 3. Csapatjátékos, a mellet képes az önálló munkavégzésre is
  • 4. Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

Elérhetőség: violetta.varga@ge.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése