Férfi és női takarító munkakörre keresünk munkatársakat Tatabányán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tatabánya és környéke
Fizetés: Bruttó 173000 - 0 / Hónap
2018. 01. 25. 13:26

Takarítói munkakörre keresünk munkatársat!

Folyamatosan bővülő csapatunkba (több mint 20 éves takarítási múlttal rendelkező tatabányai családi vállalkozásunkba) keresünk, megbízható férfi és női takarítókat 4, 6, 8 órás munkaidőben.

  1. Feladatok:
    Takarítás teljes körű ellátása:
    • Irodákban
    • Termelési területen (gépi takarítás is)
    • Szaniter területen
    • Étkezőkben (gépi takarítás is)
    • Folyosókon (gépi takarítás is)
    • Recepción
  1. Elvárások:
    • Takarítási területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Pontosság és rugalmasság
    • Jó problémamegoldó és együttműködési készség
    • Terhelhetőség
    • Önálló munkavégzés
  1. Amit kínálunk:
    • Kezdő bruttó bér: 173.000 Ft
    • Jelenléti és teljesítményarányos bónusz
    • Folyamatos szakmai képzés
    • Előrelépési lehetőség

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal az info@clearsystem.eu email címen vagy a +36 70 883 33 14 -es telefonszámon lehet, majd egy személyes meghallgatásra kerül sor előre egyeztetett időpontban.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése